Водич за вљубените

Водич за вљубените

  • Автор: Кејт Грибл
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 9786082300061
  • Година на издавање: 2011
  • Број на страни: 194
  • Димензии: 125x195
  • Корица: мека
  • Јазик: МК
Цена: 250,00ден
250,00ден
Исполнет со прекрасни совети, факти и анегдоти за љубовта, овој водич ве носи во светот на романтиката преку големите љубовни приказни од сегашноста и минатото, од литературата и од филмот, ви ги нуди најдобрите љубовни рецепти, ве носи на светските топ-дестинации за вљубените и ви нуди уште многу интересни начини да ја изразите љубовта, или пак да го натерате вашиот партнер да го стори тоа. Сѐ што е потребно да знаете за да бидете совршен љубовник, се наоѓа токму во оваа книга!

Напишете ваш коментар