Новогодишна боенка (Стела и Сани)

Новогодишна боенка (Стела и Сани)

  • Автор: /
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 9786084892410
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 32
  • Димензии: 210 × 297
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
Цена: 120,00ден
Цена со попуст: 99,00ден
Заштедувате: 21,00ден

Редовна цена: 120,00ден

Цена со попуст: 99,00ден

Ирвасот со црвен нос, Дедо Мраз,
летачка санка и безброј подароци
под новогодишната елка.
Обојте ги и уживајте во Новата година!
Стела и Сани помогнаа да се одберат подароците,
а вие забавувајте се со нивно боење!

Напишете ваш коментар