Тајни на продавањето

Тајни на продавањето

  • Автор: Ник Констабл
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 9786084569176
  • Година на издавање: 2012
  • Број на страни: 118
  • Димензии: 125X195
  • Корица: мека
  • Јазик: МК
Цена: 250,00ден
Цена со попуст: 160,00ден
Заштедувате: 90,00ден

Редовна цена: 250,00ден

Цена со попуст: 160,00ден

ТАЈНИТЕ НА ПРОДАВАЊЕТО ШТО ГИ УПОТРЕБУВААТ ЕКСПЕРТИТЕ И ВРВНИТЕ ПРОФЕСИОНАЛЦИ. Постигнете брзи резултати со овој брз и лесен водич низ основите на продавањето. Во оваа книга ќе откриете како: да го презентирате својот производ за да одговара на потребите на вашиот клиент да го користите говорот на телото за да воспоставите блиски односи да преговарате и да склучите зделка да направите вашите клиенти да се враќаат кај вас да создадете одлични нови деловни односи

Напишете ваш коментар