Светецот, сурферот и директорот

Светецот, сурферот и директорот

  • Автор: Робин Шарма
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 9786082300184
  • Година на издавање: 2011
  • Број на страни: 248
  • Димензии: 125x195
  • Корица: мека
  • Јазик: МК
Цена: 380,00ден
Цена со попуст: 280,00ден
Заштедувате: 100,00ден

Редовна цена: 380,00ден

Цена со попуст: 280,00ден

На страниците на оваа извонредна книга ќе откриете практични, а сепак моќни методи за пресоздавање на вашиот живот и одново поврзување со своето најдобро јас. Напишана како интересна и искрена приказна, СВЕТЕЦОТ, СУРФЕРОТ И ДИРЕКТОРОТ ви дава моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции што ќе ви помогнат да ја откриете својата судбина, да ја живеете највисоката вистина како човечко суштество, и да ја најдете постојаната среќа што ја барате.

Во овој револуционерен водич за живеење на својот живот на најавтентично ниво, ќе научите:
- како да ги разбудите вистинските дарби и силно да заблескате во светот
- како да ги претворите стравовите во слобода и раните во мудрост
- лекции што ќе ви помогнат да го усовршите умот, да го отворите срцето, и да го негувате духот
- едноставни методи за прекрасни врски исполнети со вистинска љубов
- начини за повторно воведување на авантурата, мистеријата и забавата во животот
- техники како да станете ѕвезда во кариерата и да привлечете богатство

Ако сте подготвени да го живеете својот НАЈДОБАР ЖИВОТ сега, прочитајте ја оваа извонредна книга. Д-р Ричард Карлсон

Напишете ваш коментар