Правилото 10X

Правилото 10X

  • Автор: Грант Кардон
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 978-608-4569-96-1
  • Година на издавање: 2019
  • Број на страни: 232
  • Димензии: 140/210
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
Цена: 450,00ден
Цена со попуст: 320,00ден
Заштедувате: 130,00ден

Редовна цена: 450,00ден

Цена со попуст: 320,00ден

Правилото 10х е светиот грал за луѓето што сакаат да успеат. Тоа ги утврдува најсоодветните нивоа на дејствување и осигурува дека ќе продолжите да функционирате на тие нивоа во текот на целиот ваш живот и професионална кариера. Ќе ве ослободи од стравовите, ќе ви ги зголеми храброста и самодовербата, ќе ги елиминира одолжувањето и несигурноста и ќе ви даде чувство за цел – а со тоа вашиот живот, вашите соништа и вашите цели ќе доживеат преродба.

„Грант Кардон постигнува полн погодок со Правилото 10х. Во неа ни ја открива вистинската причина зошто на луѓето одлично им оди во секое поле на животот!“ Брајан Трејси

Напишете ваш коментар