Најдоброто допрва доаѓа

Најдоброто допрва доаѓа

  • Автор: Ивана Горичан
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 978-608-4569-74-9
  • Година на издавање: 2018
  • Број на страни: 106
  • Димензии: 145/210
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
Цена: 250,00ден
Цена со попуст: 199,00ден
Заштедувате: 51,00ден

Редовна цена: 250,00ден

Цена со попуст: 199,00ден

Не е тајна дека зад успехот стои добрата организација на времето ‒ таа е и решение за стресот во ова брзо секојдневје.

Меѓутоа ова е еден малку поинаков дневник. Ќе ви биде верен бележник и потсетник за секојдневните активности и размисли. Но ќе ви биде и непресушен извор на мотивација и инспирација со своите мисли и пораки за боење, веќе добро позната медитативна техника за релаксација и смиреност. Совршен спој на практичното и инспиративното, неделна доза оптимизам, и бои што ќе му дадат ваш личен печат. Вам ви останува да планирате, пишувате, боите и размислувате ‒  и најдоброто несомнено ќе дојде!

 

Напишете ваш коментар