Книга за татковци

Книга за татковци

  • Автор: Мајкл Хитли
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 9786082300474
  • Година на издавање: 2012
  • Број на страни: 165
  • Димензии: 125x195
  • Корица: мека
  • Јазик: МК
Цена: 250,00ден

250,00ден
За најдобрите татковци на светот, еве еден досетлив и поучен прирачник за уметноста на татковството. Во него ќе најдете од сè по нешто: хумористични анегдоти, супер-практични предлози, совети за опстанок, генијални трикови и топ-листи. Овој незаменлив водич ќе ви го загарантира статусот на број еден татко со кој вашите деца ќе се гордеат

Напишете ваш коментар