Диносауруси и други праисториски животни

Диносауруси и други праисториски животни

  • Автор: Марк Бергин
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 978-608-230-259-1
  • Година на издавање: 2014
  • Број на страни: 32
  • Димензии: 230/230
  • Корица: мека
  • Јазик: МК
Цена: 160,00ден
Цена со попуст: 110,00ден
Заштедувате: 50,00ден

Редовна цена: 160,00ден

Цена со попуст: 110,00ден

Оваа книга е одличен водич за сите млади и надежни уметници. Изобилува со едноставни чекори за цртање и совети за боење.

Ти можеш!

Напишете ваш коментар