Безнадежно

Безнадежно

  • Автор: Колин Хувер
  • Издавачка куќа: АРС ЛАМИНА
  • ИСБН: 978-608-229-701-9
  • Година на издавање: 2014
  • Број на страни: 352
  • Димензии: 145/208
  • Корица: мека
  • Јазик: MK
Цена: 600,00ден
600,00ден

Лажни вистини и вистински лаги во тајните ходници на животот на седумнаесетгодишната Скај. Приказна навидум безнадежна за средбата помеѓу двајца млади луѓе која ќе Ве врати во времето на Вашата прва љубов.

Напишете ваш коментар